Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 301211 FORD TOURNEO CONNECT, FORD TOURNEO CONNECT, FORD TOURNEO
від 1 568,89 ₴
від 1 412 ₴
- В наявності
- Код: 301211
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса OPTIMAL 301211 FORD TOURNEO CONNECT, FORD TOURNEO CONNECT, FOКомплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 301211- OPTIMAL
- Ширина (мм):39
- Внутрішній діаметр:39
- Зовнішній діаметр [мм]:74
- Місце встановлення: передній міст
- Місце встановлення: Зліва
- Місце встановлення: праворуч
- Гальмівна динаміка/динаміка руху: для автомобілів без ABS
- Применяемость:FORD TOURNEO CONNECT, FORD TOURNEO CONNECT, FORD TOURNEO CONNECT, FORD TOURNEO CONNECT, FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_), FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_), FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_), FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 301211 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/optimal-301211-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 301211/OPTIMAL |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 412 ₴


