Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 201227 OPEL AGILA (A) (H00), OPEL AGILA (B) (H08), OPEL AGILA (B)
від 1 226,67 ₴
від 1 104 ₴
- В наявності
- Код: 201227
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса OPTIMAL 201227 OPEL AGILA (A) (H00), OPEL AGIL (B) (H8), OPELКомплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 201227- OPTIMAL
- Ширина (мм): 36
- Внутрішній діаметр:40
- Зовнішній діаметр [мм]: 72,1
- Місце встановлення: передній міст
- Місце встановлення: Зліва
- Місце встановлення: праворуч
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з вбудованим магнітним сенсорним кільцем
- Застосовуваність: OPEL AGILA (A) (H00), OPEL AGILA (B) (H08), OPEL AGILA (B) (H08), OPEL AGILA (B) (H08), OPEL AGILA (B) (H08), OPEL AGILA (B), SUZ AGILA (B) SUZUKI SPLASH, SUZUKI SPLASH, SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ), SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ), SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ), SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ), SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ), SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ), SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ), SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ), SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ), SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ), SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ), SUZUKI WAGON R+ (MM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 201227 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72.1 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-podshipnika-stupicy-kolesa-optimal-201227-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 201227/OPTIMAL |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 104 ₴


