Новинка

Сайлентблок балки MEYLE 6143020001 ,OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6143020001
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок балки MEYLE 6143020001, OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPETRA B (36_), OPEL V,Сайлентблок балки MEYLE 6143020001- MEYLE
- Внутрішній діаметр:14
- Зовнішній діаметр [мм]:38
- Місце встановлення: передній міст праворуч
- Місце встановлення: передній міст ліворуч
- Висота [мм]:35
- Применяемость:OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B (36_), OPEL VECTRA B Похисна задня частина (38_), OPEL VECTRA B Похибка задня частина (38_), OPEL VECTRA B3хне задня частина (38_), OPECTRA B Похила задня частина (38_), OPEL VECTRA B Похила задня частина (38_), OPEL VECTRA B Похила задня частина (38_), OPEL VECTRA B Похила задня частина (38_), OPELA VECTRA B приховуєна задня частина (38_), OPEL VECTRA B прихнична задня частина (38) VECTRA B Похибка задня частина (38_), OPEL VECTRA B Похила задня частина (38_), OPEL VECTRA B Похила задня частина (38_), OPETRA VECTRA B Поверхня частина (38_), OPECTRA BECTRA B універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_), OPECTR B універсал (31) універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_), OPEL VECTRA B універсал (31_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 6143020001 |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-balki-meyle-6143020001-kupit |
| Код | 6143020001/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


