Новинка

Сайлентблок балки MEYLE 31143000002, HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HONDA CIVIC II
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31143000002
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок балки MEYLE 31143000002, HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HON,Сайлентблок балки MEYLE 31143000002- MEYLE
- Внутрішній діаметр:10
- Зовнішній діаметр [мм]:31
- Місце встановлення: Зовнішній
- Місце встановлення: Задній міст ліворуч
- Місце встановлення: Задній міст праворуч
- Місце встановлення: знизу
- Висота [мм]:50
- Применяемость:HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HONDA CIVIC II Shuttle (EE), HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), HONDA CIVIC IV седан (ED), HONDA CIVIC IV седан (ED), HONDA CIVIC IV седан (ED), HONDA CIVIC IV седан (ED), HONDA CIVIC IV седан (ED), HONDA CIVIC IV седан (ED), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V седан (EG, EH), HONDA CIVIC V седан (EG, EH), HONDA CIVIC V седан (EG, EH), HONDA CRX II (ED, EE), HONDA CRX II (ED, EE)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 31143000002 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-balki-meyle-31143000002-kupit |
| Код | 31143000002/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


