Новинка

Сайлентблок TRW JBU192, BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: JBU192
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок TRW JBU192, BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (,Сайлентблок TRW JBU192- TRW
- Внутрішній діаметр: 12,2
- Зовнішній діаметр [мм]: 46,2
- Довжина [мм]: 54
- Применяемость:BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 кабріо (F33, F83), BMW 4 кабріо (F33, F83), BMW 4 кабріо (F33, F83), BMW 4 кабріо (F33, F83), BMW 4 купе (F32, F82), BMW 4 купе (FMW 4 купе (F32, F82), BM W 32, 4 купе (32), F 32 см F82), BMW 4 купе (F32, F82), BMW 4 купе (F32, F82), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X4 (F26), BMW X4 (F26), BMW X4 (F26), BMW X4 (F26), BMW X4 (F26), BMW X4 (F26)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | JBU192 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-trw-jbu192-kupit |
| Код | JBU192/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


