Новинка

Сайлентблок SWAG 70937438,ALFA ROMEO 145 (930), ALFA ROMEO 146 (930), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70937438
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SWAG 70937438,ALFA ROMEO 145 (930), ALFA ROMEO 146 (930), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), AL,Сайлентблок SWAG 70937438- SWAG
- Внутрішній діаметр:11
- Зовнішній діаметр [мм]: 102
- Довжина [мм]:170
- Конструкція підшипника: Резіново-металічна опора
- Місце встановлення: Задня частина кузова
- Місце встановлення: знизу
- необхідна кількість:1
- Внутрішній діаметр:11
- Зовнішній діаметр [мм]: 102
- Довжина [мм]:170
- Конструкція підшипника: Резіново-металічна опора
- Місце встановлення: Задня частина кузова
- Місце встановлення: знизу
- необхідна кількість:1
- Применяемость:ALFA ROMEO 145 (930), ALFA ROMEO 146 (930), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO GT (937), ALFA ROMEO GT (937), FIAT BRAVA (182), FIAT BRAVA (182), FIAT BRAVA (182), FIAT BRAVA (182), FIAT BRAVO I (182), FIAT BRAVO I (182), FIAT MAREA (185), FIAT MAREA (185), FIAT MAREA (185), FIAT MAREA (185), FIAT MAREA (185), FIAT MAREA (185), FIAT MAREA Weekend (185), FIAT MAREA Weekend (185), FIAT MAREA Weekend (185), FIAT MAREA Weekend (185), FIAT MAREA Weekend (185), FIAT MAREA Weekend (185), LANCIA LYBRA (839AX), LANCIA LYBRA (839AX), LANCIA LYBRA (839AX), LANCIA LYBRA (839AX), LANCIA LYBRA (839AX), LANCIA LYBRA (839AX), LANCIA LYBRA SW (839BX), LANCIA LYBRA SW (839BX), LANCIA LYBRA SW (839BX), LANCIA LYBRA SW (839BX), LANCIA LYBRA SW (839BX), LANCIA LYBRA SW (839BX)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 70937438 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Діаметр зовнішній | 102 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 156, GT, Brava, Bravo, 145, 146 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SWAG |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-swag-70937438-kupit |
| Код | 70937438/SWAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


