Новинка

Сайлентблок SWAG 62936801 ,CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 62936801
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SWAG 62936801, CITRO Antorn C-ELYSEE, CITRO Intern C-ELYSEE, CITROfreeN C-ELYSEE, CITRO54N C3 II, CITROVE, CITROV, CITRO,Сайлентблок SWAG 62936801- SWAG
- Внутрішній діаметр: 12,2
- Зовнішній діаметр [мм]:72
- Зовнішній діаметр [мм]: 82,5
- Довжина [мм]: 82,5
- Конструкція підшипника: Резіново-металічна опора
- Місце встановлення: Задня вісь двостороння
- Цвет:желтый
- необхідна кількість: 2
- Матеріал: гума/метал
- Применяемость:CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C-ELYSEE, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 II, CITROËN C3 Picasso, CITROËN C3 Picasso, CITROËN C3 Picasso, CITROËN C3 Picasso, CITROËN C3 Picasso, CITROËN C3 Picasso, CITROËN C3 Picasso, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, CITROËN DS3 кабрио, DS DS 3, DS DS 3, DS DS 3, DS DS 3, DS DS 3, DS DS 3, DS DS 3, DS DS 3, DS DS 3 кабрио, DS DS 3 кабрио, DS DS 3 кабрио, DS DS 3 кабрио, DS DS 3 кабрио, DS DS 3 кабрио, DS DS 3 кабрио, PEUGEOT 2008, PEUGEOT 2008, PEUGEOT 2008, PEUGEOT 2008, PEUGEOT 2008, PEUGEOT 2008, PEUGEOT 2008, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 208, PEUGEOT 301, PEUGEOT 301, PEUGEOT 301
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 62936801 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 82.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 82.5 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | DS3, Crossland X / Crossland, 208, C3, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SWAG |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-swag-62936801-kupit |
| Код | 62936801/SWAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


