Новинка

Сайлентблок SWAG 30790007 ,VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30790007
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SWAG 30790007, VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW,Сайлентблок SWAG 30790007- SWAG
- Зовнішній діаметр [мм]: 56
- Довжина [мм]: 51
- Місце встановлення: Задня вісь двостороння
- Внутрішній діаметр 1 (мм): 12
- необхідна кількість:1
- Внутрішній діаметр 2 (мм):17
- Матеріал: гума/метал
- Применяемость:VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT (3A2, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I), VW PASSAT Variant (3A5, 35I)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30790007 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SWAG |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-swag-30790007-kupit |
| Код | 30790007/SWAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


