Новинка

Сайлентблок SWAG 22930714 ,MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT- T, MG MG ZT-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22930714
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SWAG 22930714, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT- T, MG MG ZT-T, MG M,Сайлентблок SWAG 22930714- SWAG
- Ширина (мм):97
- Зовнішній діаметр [мм]:77,6
- Місце встановлення: Зліва
- Місце встановлення: передня вісь нижня
- Додатковий артикул/ Додаткова інформація: з кронштейном
- парні номери артикулів:22 93 0715
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:130
- Матеріал: гума/метал
- Застосовуваність: MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT, MG MG ZT- T, MG MG ZT-T, MG MG ZT-T, MG MG ZT-T, MG MG MG ZT-T, MG MG M ZGT-T, ROVER 75 (RJ), ROVER 75 (ROVER 75), ROVER ROVER (ROVER) ROVER 75 Tourer (RJ)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 22930714 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Діаметр зовнішній | 78 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SWAG |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-swag-22930714-kupit |
| Код | 22930714/SWAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


