Новинка

Сайлентблок SWAG 20943749, BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25),
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20943749
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SWAG 20943749, BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3,Сайлентблок SWAG 20943749- SWAG
- Місце встановлення: Задня вісь двостороння
- необхідна кількість: 2
- Застосовуваність: BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (F25), BMW X3 (FW X3 (F25), BMW X3 (FW4 X (F26)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20943749 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SWAG |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-swag-20943749-kupit |
| Код | 20943749/SWAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


