Новинка

Сайлентблок SWAG 20937959, BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20937959
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SWAG 20937959, BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18),,Сайлентблок SWAG 20937959- SWAG
- Внутрішній діаметр:16
- Зовнішній діаметр [мм]: 52
- Довжина [мм]:60
- Місце встановлення: Задня вісь двостороння
- необхідна кількість: 2
- Внутрішній діаметр:16
- Зовнішній діаметр [мм]: 52
- Довжина [мм]:60
- Місце встановлення: Задня вісь двостороння
- необхідна кількість: 2
- Внутрішній діаметр:16
- Зовнішній діаметр [мм]: 52
- Довжина [мм]:60
- Місце встановлення: Задня вісь двостороння
- необхідна кількість: 2
- Внутрішній діаметр:16
- Зовнішній діаметр [мм]: 52
- Довжина [мм]:60
- Місце встановлення: Задня вісь двостороння
- необхідна кількість: 2
- Применяемость:BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 6 кабріо (F12), BMW 6 кабріо (F12), BMW 6 кабріо (F12), BMW 6 кабріо (F12), BMW (F13), BMW 6 купе (F13), BMW 6 купе (F13), BMW 6 купе (F13), BMW 6 купе (F13), BMW 6 купе (F13), BMW 7 (F01, F02, F03, F04), BMW 7 (F01, F02, F03, F04), BMW 7 (F01, F02, F03, F04), BMW 7 (F01, F02, F03, F04), BMW 7 (F01, F02, F03, F04), BMW 7 (F01, F02, F03, F04), BMW 7 (F01, F02, F03, F04), BMW 7 (F01, F02, F03, F04)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20937959 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SWAG |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-swag-20937959-kupit |
| Код | 20937959/SWAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


