Новинка

Сайлентблок SIDEM 847615,HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 847615
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SIDEM 847615, HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodec,Сайлентблок SIDEM 847615- SIDEM
- Внутрішній діаметр:11,2
- Зовнішній діаметр [мм]:34
- Конструкція підшипника: Резіново-металева опора
- Місце встановлення: передня вісь верхня
- Загальна довжина [мм]:47
- Тип керма: Поворотний важіль
- Применяемость:HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI купе (EJ, EM1), HONDA CIVIC VI купе (EJ, EM1), HONDA CIVIC VI купе (EJ, EM1), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CR-V I (RD), HONDA CR-V I (RD)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 847615 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-sidem-847615-kupit |
| Код | 847615/SIDEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


