Новинка

Сайлентблок SIDEM 845650 ,TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_),
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 845650
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SIDEM 845650, TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAN,Сайлентблок SIDEM 845650- SIDEM
- Внутрішній діаметр:23,3
- Зовнішній діаметр [мм]:58
- Конструкція підшипника: Резіново-металічна опора
- Місце встановлення: передня вісь, двостороння
- Місце встановлення: спереду
- Місце встановлення: знизу
- Загальна довжина [мм]:85
- Тип керма: Поворотний важіль
- Применяемость:TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 845650 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 23.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-sidem-845650-kupit |
| Код | 845650/SIDEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


