Новинка

Сайлентблок SIDEM 821729, BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 821729
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок SIDEM 821729, BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46),,Сайлентблок SIDEM 821729- SIDEM
- Внутрішній діаметр:12,5
- Зовнішній діаметр [мм]:70
- Конструкція підшипника: Резинова опора
- Місце встановлення: Задній міст ліворуч
- Загальна довжина [мм]:66
- парні номери артикулів: 821724
- Застосовуваність: BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46), BMW 3 (E46M Compact (E46), BMW 3 Compact (E46), BMW 3 Compact (E46), BMW 3 Compact (E46), BMW 3 Compact (E46), BMW 3 Compact (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46), BMW 3 Touring (E46) (E46), BMW 3 кабріо (E46), BMW 3 кабріо (E46), BMW 3 кабріо (E46), BMW 3 кабріо (E46), BMW 3 кабріо (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BM WE4M 3 купе (E46), BM WE4M 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW 3 купе (E46), BMW X3 (E83), BMW X3), BM3 (E83), BMW (A3M) (E83), BMW X3 (E83), BMW X3 (E83), BMW X3 (E83), BMW X3 (E83), BMW X3 (E83), BMW X3 (E83), BMW X3 (E83)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 821729 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-sidem-821729-kupit |
| Код | 821729/SIDEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


