Новинка

Сайлентблок NK 5101559, BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5101559
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок NK 5101559, BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18),,Сайлентблок NK 5101559- NK
- Применяемость:BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 (F10, F18), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 5 Touring (F11), BMW 6 Gran Coupe (F06), BMW 6 Gran Coupe (F06), BMW 6 Gran Coupe (F06), BMW 6 кабріо (F12), BMW 6 кабріо (F12), BMW 6 кабріо (F12), BMW 6 кабріо (F12), BMW 6 купе (F13), BMW 6 купе (F13), BMW 6 купе (F13), BMW 6 купе (F13)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 5101559 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.2 мм |
| Довжина | 85.6 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NK |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-nk-5101559-kupit |
| Код | 5101559/NK |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


