Новинка

Сайлентблок NIPPARTS N4235029, MITSUBISHI COLT CZC кабріо (RG), MITSUBISHI COLT CZC кабріо (RG), MITSUBISHI
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: N4235029
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок NIPPARTS N4235029, MITSUBISHI COLT CZC кабріо (RG), MITSUBISHI COLT CZC кабріо (RG), MITSUBISHI COLT VI (Z3_A,Сайлентблок NIPPARTS N4235029- NIPPARTS
- Внутрішній діаметр: 14,3
- Зовнішній діаметр [мм]:36,3
- Довжина [мм]:60
- Матеріал: гума/метал
- Применяемость:MITSUBISHI COLT CZC кабрио (RG), MITSUBISHI COLT CZC кабрио (RG), MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A), MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A), MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A), MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A), MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A), MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nipparts |
| Код запчастини | N4235029 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NIPPARTS |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-nipparts-n4235029-kupit |
| Код | N4235029/NIPPARTS |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


