Новинка

Сайлентблок NIPPARTS N4234044 ,HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL), HONDA
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: N4234044
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок NIPPARTS N4234044, HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL),Сайлентблок NIPPARTS N4234044- NIPPARTS
- Ширина (мм):60
- Внутрішній діаметр: 14,2
- Зовнішній діаметр [мм]:74
- Матеріал: гума/метал
- Применяемость:HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII (CL), HONDA ACCORD VII Tourer (CM), HONDA ACCORD VII Tourer (CM), HONDA ACCORD VII Tourer (CM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nipparts |
| Код запчастини | N4234044 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NIPPARTS |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-nipparts-n4234044-kupit |
| Код | N4234044/NIPPARTS |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


