Новинка

Сайлентблок NIPPARTS N4230907,DAEWOO NUBIRA (KLAJ), DAEWOO NUBIRA (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ), DAEWOO
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: N4230907
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок NIPPARTS N4230907,DAEWOO NUBIRA (KLAJ), DAEWOO NUBIRA (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wago,Сайлентблок NIPPARTS N4230907- NIPPARTS
- Внутрішній діаметр:12
- Зовнішній діаметр [мм]:50
- Висота [мм]:60,8
- Матеріал: гума/метал
- Применяемость:DAEWOO NUBIRA (KLAJ), DAEWOO NUBIRA (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN), DAEWOO NUBIRA седан (KLAJ), DAEWOO NUBIRA седан (KLAJ), DAEWOO NUBIRA седан (KLAJ), DAEWOO NUBIRA седан (KLAJ), DAEWOO NUBIRA седан (KLAN), DAEWOO NUBIRA седан (KLAN)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nipparts |
| Код запчастини | N4230907 |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.8 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NIPPARTS |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-nipparts-n4230907-kupit |
| Код | N4230907/NIPPARTS |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


