Новинка

Сайлентблок MEYLE 6140400007, OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6140400007
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 6140400007, OPEL OMEGA B (25_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_),,,,Сайлентблок MEYLE 6140400007- MEYLE
- Внутрішній діаметр:19
- Зовнішній діаметр [мм]: 100
- Місце встановлення: Задній міст ліворуч
- Місце встановлення: Задній міст праворуч
- Висота [мм]:80
- Применяемость:OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 27_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_), OPEGA B (25_, 27_), OPEGA B (21), OPEL OMEGA B (25_, 27_), OPLMEG B унісал (21, 22), OPL O (21_, 22_, 23_), OPEL OMEGA B універсал (21_, 22_, 23_), OPEL OMEGA B універсал (21_, 22_, 23_), OPEL OMEGA B універсал (21_, 22_, 23_), OPEL OMEGA B універсал (21_, 23), OPEGA 23_), OPEL OMEGA B універсал (21_, 22_, 23_), OPEL OMEGA B універсал (21_, 22_, 23_), OPEL OMEGA B універсал (21_, 22_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 6140400007 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-6140400007-kupit |
| Код | 6140400007/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


