Новинка

Сайлентблок MEYLE 6140350006HD, OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6140350006HD
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 6140350006HD, OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_),,,Сайлентблок MEYLE 6140350006HD- MEYLE
- Внутрішній діаметр:16
- Зовнішній діаметр [мм]:60
- посилене вироблення
- Місце встановлення: спереду
- Місце встановлення: знизу
- Місце встановлення: передній міст праворуч
- Місце встановлення: передній міст ліворуч
- Висота [мм]:70
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Применяемость:OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_), OPEL OMEGA A універсал (66_, 67_), OPEGA A універсал (66_, 67_), OPEL OMEGA A універсал (66_, 67_), OPEL OMEGA A універсал (66_, 67 ESA усало (66), AverEGA усало (66_66), 66_, 67_), OPLMEGA A універсал (66), 67_), OPEL OMEGA A універсал (66_, 67_), OPEL OMEGA A універсал (66_, 67_), OPEL OMEGA A універсал (66_, 67_), OPEL OMEGA A універсал (66_, 67_), OPMEL OMEGA, 67OPE OMEGA A универсал (66_, 67_), OPEL OMEGA A универсал (66_, 67_), OPEL SENATOR B (29_), OPEL SENATOR B (29_), OPEL SENATOR B (29_), OPEL SENATOR B (29_), OPEL SENATOR B (29_), OPEL SENATOR B (29_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 6140350006HD |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-6140350006hd-kupit |
| Код | 6140350006HD/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


