Новинка

Сайлентблок MEYLE 15147100000,ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15147100000
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 15147100000,ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), AL,Сайлентблок MEYLE 15147100000- MEYLE
- Місце встановлення: Задній міст ліворуч
- Місце встановлення: Задній міст праворуч
- Применяемость:ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 147 (937), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932), ALFA ROMEO GT (937), ALFA ROMEO GT (937), ALFA ROMEO GT (937), ALFA ROMEO GT (937), ALFA ROMEO GT (937)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 15147100000 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 28 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 156, GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-15147100000-kupit |
| Код | 15147100000/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



