Новинка

Сайлентблок MEYLE 11146100025 ,CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11146100025
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 11146100025, CITRO8198N JUMPER фургон, CITRO In JUMPER фургон, CITROfreeN JUMPER фургон, CITROfreeN JUMPER фургон,Сайлентблок MEYLE 11146100025- MEYLE
- Внутрішній діаметр:18
- Зовнішній діаметр [мм]: 57
- Місце встановлення: спереду
- Місце встановлення: знизу
- Місце встановлення: передній міст праворуч
- Місце встановлення: передній міст ліворуч
- Висота [мм]: 65
- Применяемость:CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 250, 290), PEUGEOT BOXER фургон, PEUGEOT BOXER фургон, PEUGEOT BOXER фургон, PEUGEOT BOXER фургон, PEUGEOXER фургон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 11146100025 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-11146100025-kupit |
| Код | 11146100025/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


