Новинка

Сайлентблок MEYLE 11146100003, PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11146100003
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 11146100003, PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B),,Сайлентблок MEYLE 11146100003- MEYLE
- Внутрішній діаметр:14
- Зовнішній діаметр [мм]:45
- Довжина [мм]:52
- Місце встановлення: Задній міст ліворуч
- Місце встановлення: Задній міст праворуч
- Місце встановлення: Задня частина кузова
- Висота [мм]:57
- Применяемость:PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 (8B), PEUGEOT 406 Break (8E/F), PEUGEOT 406 Break (8E/F), PEUGEOT 406 Break (8E/F), PEUGEOT 406 Break (8E/F), PEUGEOT 406 Break (8E/F), PEUGEOT 406 Break (8E/F), PEUGEOT 406 Break (8E/F), PEUGEOT 406 Break (8E/F)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 11146100003 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-11146100003-kupit |
| Код | 11146100003/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


