Новинка

Сайлентблок MEYLE 1004070002,VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1004070002
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 1004070002, VWlyPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSP,Сайлентблок MEYLE 1004070002- MEYLE
- Внутрішній діаметр:19
- Зовнішній діаметр [мм]:36
- Місце встановлення: Зовнішній
- Місце встановлення: зверху
- Місце встановлення: передній міст праворуч
- Місце встановлення: передній міст ліворуч
- Висота [мм]:53
- Застосовуваність: VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон, VW TRANSPORTER III фургон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 1004070002 |
| Стан | Новий |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-1004070002-kupit |
| Код | 1004070002/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


