Новинка

Сайлентблок MEYLE 0146100014, MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X166), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X166), MERCEDES-BENZ GLE
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0146100014
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 0146100014, MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X166), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), ME,Сайлентблок MEYLE 0146100014- MEYLE
- Внутрішній діаметр:10
- Зовнішній діаметр [мм]: 46
- Місце встановлення: передній міст праворуч
- Місце встановлення: передній міст ліворуч
- Висота [мм]:42
- Применяемость:MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X166), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE купе (C292), MERCEDES-BENZ GLE купе (C292), MERCEDES-BENZ GENZ GLE-BS MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251), MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 0146100014 |
| Стан | Новий |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-0146100014-kupit |
| Код | 0146100014/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



