Новинка

Сайлентблок MEYLE 0146100007,MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0146100007
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок MEYLE 0146100007, MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221),,Сайлентблок MEYLE 0146100007- MEYLE
- Внутрішній діаметр:23
- Зовнішній діаметр [мм]:61
- Місце встановлення: Задня частина кузова
- Місце встановлення: знизу
- Місце встановлення: передній міст праворуч
- Місце встановлення: всередину
- Місце встановлення: передній міст ліворуч
- Висота [мм]:80
- Применяемость:MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C216)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 0146100007 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 23 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-meyle-0146100007-kupit |
| Код | 0146100007/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


