Новинка

Сайлентблок (важіль) TOPRAN 104055 ,VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 104055
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Сайлентблок (вагель) TOPRAN 104055, VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон,Сайлентблок (важіль) TOPRAN 104055- TOPRAN
- Версія: A
- Конструкція підшипника: Резіново-металічна опора
- Місце встановлення: передня вісь, двостороння
- Місце встановлення: Задня частина кузова
- Місце встановлення: знизу
- Місце встановлення: всередину
- Кількість на вісь:2
- Тип керма: для поперечного важеля
- Застосовуваність: VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VWcket PORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VWORPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topran |
| Код запчастини | 104055 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TOPRAN |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-vazhil-topran-104055-kupit |
| Код | 104055/TOPRAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


