Новинка

JBU704 TRW — Сайлентблок TRW JBU704,CITROminN C2 (JM_), CITRO coreN C2 (JM_), CITRO8197N C2 (JM_), CITRO8197N C2 (JM_),
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: JBU704
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, JBU704 TRW — Сайлентблок TRW JBU704, CITROulton C2 (JM_), CITROskN C2 (JM_), CITROPRN C2 (JM_), CITRO54N C2 (JM_), CITROIPN C2 (J),,,,,,,JBU704 TRW — Сайлентблок TRW JBU704- TRW
- Внутрішній діаметр: 18,4
- Зовнішній діаметр [мм]: 56,5
- Конструкція підшипника: Резіново-металічна опора
- Висота [мм]:48
- Применяемость:CITROËN C2 (JM_), CITROËN C2 (JM_), CITROËN C2 (JM_), CITROËN C2 (JM_), CITROËN C2 (JM_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 I (FC_), CITROËN C3 Pluriel (HB_), CITROËN C3 Pluriel (HB_), CITROËN C3 Pluriel (HB_), PEUGEOT 1007 (KM_), PEUGEOT 1007 (KM_), PEUGEOT 1007 (KM_), PEUGEOT 1007 (KM_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | JBU704 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 56.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/sajlentblok-trw-jbu704-kupit |
| Код | JBU704/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


