Новинка

14mС/блопередважелпередDaewoEsperoLanosNexiOpeKadetEAstr84ASHIKGOMW27
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: GOMW27
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -5% ,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, 14mС/блопередеменелпередDaewoEsperoLanosNexiOpeKadetEAstr84ASHIKGOMW27,DAEWOLANOSEN (KLAT)DAEWOLANOSEN (KLAT)DAEWOLoSen14mС/блопередважелпередDaewoEsperoLanosNexiOpeKadetEAstr84ASHIKGOMW27- ASHIKA
- Внутрішній діаметр:14
- Зовнішній вигляд: 44
- Довжина [мм]:59 Примінність:DAEWOLANOSEN(KLAT)DAEWOLANOSEN(KLAT)DAEWOLANOSEN(KLAT)DAEWOLanoSenсіда(KLAT)DAEWOLanoSenсіда (KLAT)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOMW27 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 59 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ASHIKA |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/14mm-s-blok-pered-vazhelya-pered-daewoo-espero-lanos-nexia-opel-kadett-e-astra-84-ashika-gomw27-kupit |
| Код | GOMW27/ASHIKA |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


