Новинка

Тормозной диск NIPPARTS N3302181 LEXUS IS C (GSE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_,
від 3 124,44 ₴
- Немає в наявності
- Код: N3302181
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Тормозной диск NIPPARTS N3302181 LEXUS IS C (GSE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_),
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівний диск NIPPARTS N3302181- NIPPARTS
- Діаметр маточини [мм]: 110
- ? фаски 2 [мм]:114,3
- Діаметр [мм]:296
- Висота [мм]: 49,5
- Діаметр центрування [мм]:62
- Товщина гальмівного диска (мм):28
- Тип гальмівного диска: з внутрішньою вентиляцією
- Кількість отворів: 5
- Мінімальна товщина [мм]:26
- Применяемость:LEXUS IS C (GSE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_), LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_), LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_), LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nipparts |
| Код запчастини | N3302181 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NIPPARTS |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/nipparts-n3302181-kupit |
| Код | N3302181/NIPPARTS |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 124,44 ₴


