Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівний диск TRW DF7209 LEXUS RX (MCU15), LEXUS RX (MCU15)
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівний диск TRW DF7209- TRW
- розмір різі: 14.5
- ? фаски 2 [мм]:114,3
- Діаметр [мм]:288
- Висота [мм]:60,6
- Цвет:Black
- Діаметр центрування [мм]:62
- Товщина гальмівного диска (мм):10
- Поверхня: лакований
- Тип гальмівного диска: повний
- Кількість отворів: 5
- Діаметр барабана: 170
- Мінімальна товщина [мм]: 8,5
- Застосування: LEXUS RX (MCU15), LEXUS RX (MCU15)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF7209 |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/trw-df7209-kupit |
| Код | DF7209/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 340 ₴




