Новинка
-10%

Гальмівні колодки дискові ROADHOUSE 2131822 NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN
від 1 826,67 ₴
від 1 644 ₴
- В наявності
- Код: 2131822
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки дискові ROADHOUSE 2131822 NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки дискові ROADHOUSE 2131822- ROADHOUSE
- Довжина [мм]:142
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]:59,8
- Додатковий артикул/ Додаткова інформація: з пружиною
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:2
- Товщина [мм]:17
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з плівкою для обклеювання
- перевіркове значення:E990R-01704/061
- Застосовуваність: NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN QASHQAI (J11, J11_), NISSAN QASHQAI (J11, J11_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2131822 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 142 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ROADHOUSE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-diskovi-roadhouse-2131822-kupit |
| Код | 2131822/ROADHOUSE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 644 ₴


