Новинка
-10%

Гальмівні колодки дискові MEYLE 0252511720W AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI
від 2 574,44 ₴
від 2 317 ₴
- В наявності
- Код: 0252511720W
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки дискові MEYLE 0252511720W AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1),
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки дискові MEYLE 0252511720W- MEYLE
- Ширина (мм):175,2
- Тип гальма: Дисковий механізм
- Довжина попередження контакту [мм]: 260
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]:69,7
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:1
- Товщина [мм]:20
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- Гальмівна система: TRW
- Применяемость:AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 (8V1), AUDI A3 Limousine (8VS), AUDI A3 Limousine (8VS), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), AUDI A3 Sportback (8VA), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT ALHAMBRA (710, 711), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON (5F1), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SEAT LEON SC (5F5), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA (5E3), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), SKODA OCTAVIA Combi (5E5), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW CC (358), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII (5G1, BE1), VW GOLF VII универсал (BA5), VW GOLF VII універсал (BA5), VW GOLF VII універсал (BA5), VW GOLF VII універсал (BA5), VW GOLF VII універсал (BA5), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PS (36), PS (36), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PASSAT (362), VW PASSAT ALLTRACK (365), VW PASSAT ALLTRACK (365), VW PASSAT ALLTRACK (365), VW PASSAT ALLTRACK (365), VW PASSAT ALLTRACK (365), VW PASSAT ALLTRACK (365), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT CC (357), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW PASSAT Variant (365), VW SHARAN (7N1, 7N2), VW SHARAN (7N1, 7N2), VW SHARAN (7N1, 7N2), VW SHARAN (7N1, 7N2), VW SHARAN (7N1, 7N2), VW SHARAN (7N1, 7N2), VW SHARAN (7N1, 7N2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 0252511720W |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 175.2 мм |
| Висота | 69.7 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Passat, Superb, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/tormoznye-kolodki-diskovye-meyle-0252511720w-kupit |
| Код | 0252511720W/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 317 ₴



