Новинка
-10%

Колодка торм. VW POLO, SEAT IBIZA V передн. (пр-во TRW) TRW GDB1472 SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1),
від 1 550 ₴
від 1 395 ₴
- В наявності
- Код: GDB1472
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Колодка торм. VW POLO, SEAT IBIZA V передн. (пр-во TRW) TRW GDB1472 SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT I
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Колодка торм. VW POLO, SEAT IBIZA V передн. (пр-во TRW) TRW GDB1472- TRW
- обмеження виробника: TRW
- Довжина попередження контакту [мм]: 180
- Довжина [мм]: 131,4
- Висота [мм]:62,6
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:1
- Товщина [мм]: 18,8
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- перевіркове значення:E9 90R 01107/228
- Применяемость:SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA IV (6L1), SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1, 6P5), SKODA FABIA, SKODA FABIA, SKODA FABIA, SKODA FABIA, SKODA FABIA, SKODA FABIA (6Y2), SKODA FABIA Combi, SKODA FABIA Combi, SKODA FABIA Combi, SKODA FABIA Combi, SKODA FABIA Combi, SKODA FABIA Combi, SKODA FABIA Combi (6Y5), SKODA FABIA седан (6Y3), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER (5J), SKODA ROOMSTER Praktik (5J), SKODA ROOMSTER Praktik (5J), SKODA ROOMSTER Praktik (5J), SKODA ROOMSTER Praktik (5J), VW POLO (9N_), VW POLO (9N_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1472 |
| Стан | Новий |
| Висота | 62.6 мм |
| Ширина | 131.4 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Roomster, Ibiza, Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodka-torm-vw-polo-seat-ibiza-v-peredn-pr-vo-trw-trw-gdb1472-kupit |
| Код | GDB1472/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 395 ₴



