Новинка
-10%

Колодки гальмівні дискові BREMBO P85100 AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A5 (8T3), AUDI A5
від 2 166,67 ₴
від 1 950 ₴
- В наявності
- Код: P85100
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Колодки гальмівні дискові BREMBO P85100 AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), A
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Колодки гальмівні дискові BREMBO P85100- BREMBO
- Ширина (мм):116,6
- для артикула No:P 85 100
- Висота [мм]:59
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- WVA номер:24606
- Товщина [мм]:17,7
- Датчик зносу: не підготовлений для датчика зношування
- Гальмівна система:Trw-Lucas
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівних сателітів
- Применяемость:AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 DAI 8F7), A5 AC AUI (8F7), AUD7), AUDI A5 AUDI A5 кабрио (8F7), AUDI A5 кабрио (8F7), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R), AUDI Q5 (8R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85100 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 117 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BREMBO |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodki-galmivni-diskovi-brembo-p85100-kupit |
| Код | P85100/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 950 ₴


