Новинка
-10%

Гальмівні колодки дискові PEUGEOT/CITROEN/FIAT Jampy/Scudo/Expert R "07>> TRW GDB1740" CITROËN JUMPY, CITROËN
від 2 678,89 ₴
від 2 411 ₴
- В наявності
- Код: GDB1740
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки дискові PEUGEOT/CITROEN/FIAT Jampy/Scudo/Expert R "07>> TRW GDB1740" CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки дискові PEUGEOT/CITROEN/FIAT Jampy/Scudo/Expert R "07>> TRW GDB1740- TRW
- обмеження виробника: TRW
- Довжина [мм]:113,4
- Висота [мм]:58,2
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Товщина [мм]:16,6
- Датчик зносу: не підготовлений для датчика зношування
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівних сателітів
- перевіркове значення:E9 90R - 01120/2193
- Применяемость:CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY, CITROËN JUMPY фургон, CITROËN JUMPY фургон, CITROËN JUMPY фургон, CITROËN JUMPY фургон, CITROËN JUMPY фургон, CITROËN JUMPY фургон, CITROËN JUMPY фургон, CITROËN JUMPY фургон, FIAT SCUDO (272, 270), FIAT SCUDO (272, 270), FIAT SCUDO (272, 270), FIAT SCUDO (272, 270), FIAT SCUDO (272, 270), FIAT SCUDO (272, 270), FIAT SCUDO фургон (272, 270), FIAT SCUDO фургон (272, 270), FIAT SCUDO фургон (272, 270), FIAT SCUDO фургон (272, 270), FIAT SCUDO фургон (272, 270), FIAT SCUDO фургон (272, 270), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_), PEUGEOT EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), PEUGEOT EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), PEUGEOT EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), PEUGEOT EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), PEUGEOT EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), PEUGEOT EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), PEUGEOT EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), TOYOTA PROACE фургон/универсал, TOYOTA PROACE фургон/універсал, TOYOTA PROACE фургон/універсал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1740 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 113.4 мм |
| Висота | 58.2 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-diskovi-peugeot-citroen-fiat-jampy-scudo-expert-r-07-trw-gdb1740-kupit |
| Код | GDB1740/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 411 ₴



