Новинка
-10%

GDB3501 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3501 MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH),
від 2 227,78 ₴
від 2 005 ₴
- В наявності
- Код: GDB3501
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
GDB3501 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3501 MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA
Автомобілі, для яких підходить запчастина, GDB3501 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3501- TRW
- обмеження виробника: AKEBONO
- Довжина [мм]:136,8
- Висота [мм]:58,8
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Товщина [мм]:16,5
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- перевіркове значення:E9 90R - 01107/2302
- Застосування: MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 (GH), MAZDA 6 похила задня частина (GMAZ 6 частина (GH), MAZDA 6 Похисна задня частина (GH), MAZDA 6 Похисна задня частина (GH), MAZDA 6 Похисна задня частина (GH), MAZDA 6 Похисна задня частина (GH), MAZDA 6 Похисна задня частина (GH), MAZDA 6 похила задня частина (GH), MAZDA 6 Похисна задня частина (GH), MAZDA 6 універсал (GH), MAZDA 6 універсал (GH), MAZDA 6 універсал (GH), MAZDA 6 універсал (GH), MAZDA 6 універсал (GH), MAZDA 6 універсал (GH), MAZDA універсал (GH) (GH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3501 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 136.8 мм |
| Висота | 58.8 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodka-torm-mazda-6-peredn-pr-vo-trw-trw-gdb3501-kupit |
| Код | GDB3501/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 005 ₴



