Новинка
-10%

Гальмівнi колодки дисковi зад./ перед. Iveco Daily IV/V 06 - DENCKERMANN B111055 IVECO DAILY IV
від 2 173,33 ₴
від 1 956 ₴
- В наявності
- Код: B111055
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівнi колодки дисковi зад./ перед. Iveco Daily IV/V 06 — DENCKERMANN B111055 IVECO DAILY IV фургон/універсал, IVECO DAILY IV фургон/універсал, IVECO DAILY IV фургон/ун
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівнi колодки дисковi зад./ перед. Iveco Daily IV/V 06 - DENCKERMANN B111055- DENCKERMANN
- Ширина (мм):174,7
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]: 85,5
- Товщина [мм]:22,1
- Застосовуваність:IVECO DAILY IV фургон/універсал, IVECO DAILY IV фургон/універсал, IVECO DAILY IV фургон/універсал, IVECO DAILY IV фургон/універсал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | B111055 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 174.7 мм |
| Товщина | 22.1 мм |
| Висота | 85.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-diskovi-zad-pered-iveco-daily-iv-v-06-denckermann-b111055-kupit |
| Код | B111055/DENCKERMANN |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 956 ₴


