Новинка
-10%

Гальмівні колодки ATE 13046028402 NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN
від 2 582,22 ₴
від 2 324 ₴
- В наявності
- Код: 13046028402
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки ATE 13046028402 NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки ATE 13046028402- ATE
- Ширина (мм):94,7
- Висота [мм]:57,2
- Кількість болтів: 4
- Код MAPP є
- Товщина [мм]:16,5
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Датчик зносу:без датчика зношування
- Гальмівна система: Lucas / TRW
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівних сателітів
- перевіркове значення:E1 90R-01452/384
- Применяемость:NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC III фургон, RENAULT TRAFIC III фургон, RENAULT TRAFIC III фургон, RENAULT TRAFIC III фургон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13046028402 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 94.7 мм |
| Висота | 57.2 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ATE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/tormoznye-kolodki-ate-13046028402-kupit |
| Код | 13046028402/ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 324 ₴


