Новинка
-10%

Колодки гальмівні дискові W166 11- MEYLE 0252521618PD MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS
від 2 268,89 ₴
від 2 042 ₴
- В наявності
- Код: 0252521618PD
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Колодки гальмівні дискові W166 11- MEYLE 0252521618PD MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166)
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Колодки гальмівні дискові W166 11- MEYLE 0252521618PD- MEYLE
- Ширина (мм):116,2
- Місце встановлення: Задній міст
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Висота 2 [мм]: 50,2
- Товщина [мм]: 18,2
- Висота 1 [мм]:60
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Гальмівна система: TRW
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з притискною пластиною
- Якість: Premium
- Застосовуваність: MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 0252521618PD |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 116.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.2 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MEYLE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodki-galmivni-diskovi-w166-11-meyle-0252521618pd-kupit |
| Код | 0252521618PD/MEYLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 042 ₴



