Новинка
-10%

GDB3467 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3467 NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI
від 1 895,56 ₴
від 1 706 ₴
- В наявності
- Код: GDB3467
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
GDB3467 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3467 NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN Q
Автомобілі, для яких підходить запчастина, GDB3467 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3467- TRW
- обмеження виробника: AKEBONO
- Довжина [мм]:142
- Висота [мм]:58,7
- Товщина [мм]:17
- Датчик зносу: не підготовлений для датчика зношування
- перевіркове значення:E9 90R - 01705/061
- Применяемость:NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10), NISSAN X-TRAIL (T31), NISSAN X-TRAIL (T31), NISSAN X-TRAIL (T31), NISSAN X-TRAIL (T31), NISSAN X-TRAIL (T31), NISSAN X-TRAIL (T31), NISSAN X-TRAIL (T31)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3467 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodka-torm-nissan-qashqai-peredn-pr-vo-trw-trw-gdb3467-kupit |
| Код | GDB3467/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 706 ₴



