Новинка
-10%

GDB3435 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3435 MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KB_T,
від 1 977,78 ₴
від 1 780 ₴
- В наявності
- Код: GDB3435
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
GDB3435 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3435 MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T
Автомобілі, для яких підходить запчастина, GDB3435 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3435- TRW
- обмеження виробника:TOKICO
- Довжина [мм]:155,4
- Висота [мм]: 51
- Товщина [мм]: 16
- Датчик зносу: не підготовлений для датчика зношування
- перевіркове значення:E9 90R - 01705/058
- Применяемость:MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T), MITSUBISHI L 200 (KJ_, KK_, KL_), MITSUBISHI L 200 (KJ_, KK_, KL_), MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_), MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_), MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3435 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.4 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 51 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodka-torm-mitsubishi-l200-peredn-pr-vo-trw-trw-gdb3435-kupit |
| Код | GDB3435/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 780 ₴



