Новинка
-10%

Колодки гальмівні дискові REMSA 137910 PORSCHE 911 (991), PORSCHE 911 (991), PORSCHE 911 кабрио (991), PORSCHE
від 1 891,11 ₴
від 1 702 ₴
- В наявності
- Код: 137910
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Колодки гальмівні дискові REMSA 137910 PORSCHE 911 (991), PORSCHE 911 (991), PORSCHE 911 кабрио (991), PORSCHE 911 кабрио (991),
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Колодки гальмівні дискові REMSA 137910- REMSA
- Довжина [мм]: 187,4
- Місце встановлення: Задній міст
- Висота [мм]: 76
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Товщина [мм]:17
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з плівкою для обклеювання
- перевіркове значення:E990R-01118/2796
- Применяемость:PORSCHE 911 (991), PORSCHE 911 (991), PORSCHE 911 кабрио (991), PORSCHE 911 кабрио (991), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), PORSCHE CAYENNE (92A), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 137910 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 187.4 мм |
| Висота | 76 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Touareg, Cayenne, Boxster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | REMSA |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodki-galmivni-diskovi-remsa-137910-kupit |
| Код | 137910/REMSA |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 702 ₴


