Новинка
-10%

Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494096 BMW 1 (E87), BMW 1 (E87), BMW 1 (E87), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90),
від 2 153,33 ₴
від 1 938 ₴
- В наявності
- Код: 0986494096
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494096 BMW 1 (E87), BMW 1 (E87), BMW 1 (E87), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90)<
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494096- BOSCH
- Висота [мм]:57,6
- Ширина 1 [мм]:149,5
- Ширина 2 [мм]: 150,2
- Товщина [мм]:17,8
- Датчик зносу: без звукового попередження зношування
- Датчик зношування: без вбудованого сигналізатора зношування
- Гальмівна система:ATE
- Номери артикулів рекомендованих комплектуючих:1987474306
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з притискною пластиною
- Застосовуваність: BMW 1 (E87), BMW 1 (E87), BMW 1 (E87), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494096 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
| Висота | 57.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 149.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.2 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodki-galmivni-diskovi-bosch-0986494096-kupit |
| Код | 0986494096/BOSCH |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 938 ₴



