Новинка
-10%

Гальмівні колодки к-кт. BREMBO P59077 CADILLAC ATS, CADILLAC ATS, CADILLAC ATS купе, CADILLAC ATS купе,
від 2 231,11 ₴
від 2 008 ₴
- В наявності
- Код: P59077
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки к-кт. BREMBO P59077 CADILLAC ATS, CADILLAC ATS, CADILLAC ATS купе, CADILLAC ATS купе, CHEVROLET CRUZE (J300),
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки к-кт. BREMBO P59077- BREMBO
- Ширина (мм): 148
- для артикула No:P 59 077
- Висота [мм]:61,1
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:2
- WVA номер:25034-25035-25036
- Товщина [мм]: 18,8
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- Гальмівна система: Bosch
- Застосовуваність: CADILLAC ATS, CADILLAC ATS, CADILLAC ATS-купе, CADILLAC ATS-купе, CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROTUZE (J00VLET CRUZE (J300), CCHEVROETRUE (J300), CHEVE (CHEVLEVLETUZCZ) CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308), CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308), CHEVOLET CRUZ ENTOMagon (J8), CHE (J308), CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308), CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308), CHEVROLET CRUZE Похила задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похильна задня частина (J305) задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похила задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похила задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похила задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похитна частина (305), CHEVROLET ORLANDO (J309), CHEVROLET ORLANDO (J309), CHEVROLET ORLANDO (J309), CHEVROLET ORLANDO (J309), CHEVROLET TRAX, CHEVROTTRAX, CHEVRATRAX, CHEVROLET TRX, CHEVLETT TRX, CHEVL, CHERL, CHEVLE, CHERLET TRLE, CHERLETRRRA, CHETTE, CHEVPETEVLE, CHEVRLEVLE, CHEVR-TR-TRRRRLE, CHEVRRRRRREVREVLEVR-CEVRREVRR ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), OPEL ZAFIRA TOURER C (P12), VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | P 59 077 |
| Ширина | 148 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 61 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Mokka, ATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BREMBO |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-k-kt-brembo-p59077-kupit |
| Код | P59077/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 008 ₴


