Новинка
-10%

Гальмівні колодки дискові MERCEDES S(W220)/CL(C216) R "01>> DELPHI LP2115" MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220),
від 1 410 ₴
від 1 269 ₴
- В наявності
- Код: LP2115
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки дискові MERCEDES S(W220)/CL(C216) R "01>> DELPHI LP2115" MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221)
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки дискові MERCEDES S(W220)/CL(C216) R "01>> DELPHI LP2115- DELPHI
- Довжина [мм]:141
- Висота [мм]:61,8
- Товщина [мм]:17
- Гальмівна система:Teves
- Застосовуваність: MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP2115 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DELPHI |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-diskovi-mercedes-s-w220-cl-c216-r-01-delphi-lp2115-kupit |
| Код | LP2115/DELPHI |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 269 ₴


