Новинка
-10%

Колодки гальмівні дискові BREMBO P56048 MITSUBISHI LANCER VI (CJ-CP_), MITSUBISHI LANCER седан (CS_A, CT0),
від 2 035,56 ₴
від 1 832 ₴
- В наявності
- Код: P56048
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Колодки гальмівні дискові BREMBO P56048 MITSUBISHI LANCER VI (CJ-CP_), MITSUBISHI LANCER седан (CS_A, CT0), NISSAN 350 Z (Z33), NI
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Колодки гальмівні дискові BREMBO P56048- BREMBO
- Ширина (мм): 76,5
- для артикула No:P 56 048
- Висота [мм]: 65,5
- WVA номер:21580-23323
- Товщина [мм]: 14,3
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- Гальмівна система:Brembo
- Застосовуваність: MITSUBISHI LANCER VI (CJ-CP_), MITSUBISHI LANCER седан (CS_A, CT0), NISSAN 350 Z (Z33), NISSAN 350 Z (Z33), NISSAN 350 Z (Z33), NISSAN 350 Z (Z33), NISSAN 350 Roadster (ZUBARU FORTER), J33) SUBARU FORESTER (SJ), SUBARU IMPREZA Похисна задня частина (GR, GH, G3), SUBARU IMPREZA седан (GD), SUBARU IMPREZA седан (GD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56048 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 77 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Висота | 66 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Maserati, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Skyline, WRX, Lancer, 350Z, GT 86, Quattroporte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BREMBO |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodki-galmivni-diskovi-brembo-p56048-kupit |
| Код | P56048/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 832 ₴


