Новинка
-10%

GDB3419 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3419 HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1
від 2 101,11 ₴
від 1 891 ₴
- В наявності
- Код: GDB3419
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
GDB3419 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3419 HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1 фургон, HYUNDAI H-1 фургон, HYUNDA
Автомобілі, для яких підходить запчастина, GDB3419 TRW - Гальмівні колодки до дисків TRW GDB3419- TRW
- обмеження виробника: MANDO
- Довжина [мм]:118,6
- Висота [мм]:47,2
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Товщина [мм]:15,6
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- перевіркове значення:E9 90R - 01120/1453
- Применяемость:HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1 фургон, HYUNDAI H-1 фургон, HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM), HYUNDAI SANTA FÉ II (CM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3419 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 118.6 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Висота | 47.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, Santa Fe, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-tormoznyh-kolodok-diskovyj-tormoz-trw-gdb3419-kupit |
| Код | GDB3419/TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 891 ₴



