Новинка
-10%

Колодки гальмівні дискові REMSA 121911 AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2,
від 1 944,44 ₴
від 1 750 ₴
- В наявності
- Код: 121911
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Колодки гальмівні дискові REMSA 121911 AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2,
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Колодки гальмівні дискові REMSA 121911- REMSA
- Довжина попередження контакту [мм]: 290
- Довжина [мм]:155,2
- Товщина 2 [мм]:20,3
- Місце встановлення: передній міст
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Додатковий артикул/ Додаткова інформація: з пружиною
- Висота 2 [мм]:66,7
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:1
- Вес [кг]:2,367
- Висота 1 [мм]:72
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- Гальмівна система:Ate-Teves
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з плівкою для обклеювання
- перевіркове значення:E9 90R-01112/1434E-2
- Товщина 1 [мм]:19,8
- Применяемость:AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 (8K2, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Allroad (8KH, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A4 Avant (8K5, B8), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 кабрио (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 кабріо (8F7), AUDI A5 ACA AUDI A5 кабріо (8F7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 121911 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | REMSA |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/kolodki-galmivni-diskovi-remsa-121911-kupit |
| Код | 121911/REMSA |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 750 ₴


