Новинка
-10%

Гальмівні колодки к-кт. ROADHOUSE 2111002 MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639),
від 2 120 ₴
від 1 908 ₴
- В наявності
- Код: 2111002
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки к-кт. ROADHOUSE 2111002 MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCED
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки к-кт. ROADHOUSE 2111002- ROADHOUSE
- Довжина попередження контакту [мм]: 95
- Довжина [мм]:101,9
- Місце встановлення: Задній міст
- Висота [мм]: 50,5
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:2
- Вес [кг]:0,93
- Товщина [мм]: 18,3
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- Гальмівна система: Bosch
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з плівкою для обклеювання
- перевіркове значення:E990R-01118/1243
- Применяемость:MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VIANO (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639), MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO фургон (W639)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2111002 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 101.9 мм |
| Висота | 50.5 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ROADHOUSE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-k-kt-roadhouse-2111002-kupit |
| Код | 2111002/ROADHOUSE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 908 ₴


